3 pokoje 60.5m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Książkowa
399 000 PLN
399 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Książkowa MAPA
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.5 m2
Cena za m2
6 595 PLN
Piętro
2
Rok budowy
2000
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 399 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 60.5 m² |
| Cena za m2: | 6 595 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 650 zł |
| Typ mieszkania: | Rozkładowe |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Apartamentowiec |
| Rok budowy: | 2000 |
| Liczba pięter: | 4 |
| Piętro: | 2 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Dobry |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 15,5+11,93+11,94 |
| Umeblowanie: | nie |
| Typ kuchni: | Otwarta |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | tak |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 6759/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej