2 pokoje 34.55m²
Mazowieckie Warszawa Praga-Południe Józefa Dwernickiego
435 000 PLN
435 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Praga-Południe Józefa Dwernickiego MAPA
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.55 m2
Cena za m2
12 590 PLN
Piętro
3
Rok budowy
1957
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 435 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 34.55 m² |
| Cena za m2: | 12 590 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 399 zł |
| Typ mieszkania: | Jednopoziomowe |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Blok mieszkalny |
| Rok budowy: | 1957 |
| Liczba pięter: | 4 |
| Piętro: | 3 |
| Winda: | nie |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Do drobnego remontu |
| Ciepła woda: | Wodociąg miejski |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 20, 9 |
| Umeblowanie: | tak |
| Typ kuchni: | Aneks |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 21448/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej