2 pokoje 43.19m²
Mazowieckie Warszawa Praga-Północ Szwedzka
599 000 PLN
599 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Praga-Północ Szwedzka MAPA
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.19 m2
Cena za m2
13 869 PLN
Piętro
2
Rok budowy
2020
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 599 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 43.19 m² |
| Cena za m2: | 13 869 PLN |
| Typ mieszkania: | Rozkładowe |
| Rynek: | Wtórny |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Loft |
| Rok budowy: | 2020 |
| Liczba pięter: | 6 |
| Piętro: | 2 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Stan deweloperski |
| Ciepła woda: | Wodociąg miejski |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 5,15 |
| Umeblowanie: | tak |
| Typ kuchni: | Aneks |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Balkon: | tak |
| Komórka/Piwnica: | tak |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | tak |
| Recepcja: | tak |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 11799/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej