Oferty nieruchomości z tagiem osiedle strzeżone/ochrona
939 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
16 768 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Boernerowo
2 300 PLN
2 pokoje
| 43 m2
| 65 PLN/m2
Mazowieckie Warszawski Zachodni Ożarów Mazowiecki Nadbrzeżna
2 300 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
65 PLN
12 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
228 m2
Cena za m2
53 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Prowansji
1 585 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81.10 m2
Cena za m2
19 544 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny ul. Dolna
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
2 400 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.7 m2
Cena za m2
61 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Ceramiczna
870 000 PLN
2 pokoje
| 41.05 m2
| 21 194 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Wojciecha Bogusławskiego
870 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.05 m2
Cena za m2
21 194 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Wojciecha Bogusławskiego
990 000 PLN
3 pokoje
| 46.05 m2
| 21 498 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Wojciecha Bogusławskiego
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.05 m2
Cena za m2
21 498 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Wojciecha Bogusławskiego
879 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.46 m2
Cena za m2
11 496 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Alaski
2 900 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
70 PLN
Mazowieckie Warszawa Bemowo Powstańców Śląskich
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.50 m2
Cena za m2
18 691 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki
1 560 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
93.06 m2
Cena za m2
16 763 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Milionowa
670 000 PLN
3 pokoje
| 55.50 m2
| 12 072 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kobiałka ul. Żeglugi Wiślanej
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.50 m2
Cena za m2
12 072 PLN
1 955 000 PLN
3 pokoje
| 83.20 m2
| 23 498 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny ul. Czerska
1 955 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83.20 m2
Cena za m2
23 498 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny ul. Czerska
3 600 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
90 PLN
Mazowieckie Warszawa Włochy Jutrzenki
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
151 m2
Cena za m2
7 940 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński
1 199 900 PLN
4 pokoje
| 100 m2
| 11 999 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
1 199 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
11 999 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
550 000 PLN
2 pokoje
| 38 m2
| 14 474 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Opinogórska
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
14 474 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Opinogórska
1 450 000 PLN
3 pokoje
| 53 m2
| 27 358 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Urugwajska
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
27 358 PLN
4 950 PLN
3 pokoje
| 55 m2
| 90 PLN/m2
4 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
90 PLN
1 099 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.63 m2
Cena za m2
15 343 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Głębocka
650 000 PLN
2 pokoje
| 35.11 m2
| 18 513 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Stanisława Wyspiańskiego
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.11 m2
Cena za m2
18 513 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście ul. Stanisława Wyspiańskiego
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67 m2
Cena za m2
67 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje ul. Wołkowyska
osiedle strzeżone/ochrona
osiedle strzeżone/ochrona
Pokaż więcejmniej