Oferty nieruchomości z tagiem osiedle strzeżone/ochrona
1 905 000 PLN
5 pokoje
| 174 m2
| 10 948 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Powsinek ul. Ruczaj
1 905 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
174 m2
Cena za m2
10 948 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Powsinek ul. Ruczaj
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
25 385 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Dolna
1 880 000 PLN
4 pokoje
| 107 m2
| 17 570 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Maszynowa
1 880 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
107 m2
Cena za m2
17 570 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Maszynowa
480 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.8 m2
Cena za m2
13 793 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Odkryta
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.60 m2
Cena za m2
14 835 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Katowicka
5 700 PLN
2 pokoje
| 53.86 m2
| 106 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Stanisława Noakowskiego
5 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.86 m2
Cena za m2
106 PLN
630 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
23 333 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Chłodna
1 599 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81 m2
Cena za m2
19 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Zygmunta Słomińskiego
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Żeńców
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92 m2
Cena za m2
87 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Ludwika Rydygiera
560 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26 m2
Cena za m2
21 538 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Posag 7 Panien
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.29 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Lazurowa
1 450 000 PLN
3 pokoje
| 67.18 m2
| 21 584 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.18 m2
Cena za m2
21 584 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
649 000 PLN
3 pokoje
| 50.50 m2
| 12 851 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Kamiennogórska
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.50 m2
Cena za m2
12 851 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Kamiennogórska
1 620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
94.23 m2
Cena za m2
17 192 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Milionowa
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.98 m2
Cena za m2
88 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Goleszowska
615 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.02 m2
Cena za m2
10 786 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Rybaki
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.29 m2
Cena za m2
17 587 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Milionowa
50 000 PLN
5 pokoje
| 300 m2
| 167 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Drewniana
50 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
167 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Drewniana
3 000 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
75 PLN
Mazowieckie Warszawa Praga-Południe Mińska
739 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.83 m2
Cena za m2
13 728 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Przejezdna
3 200 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.5 m2
Cena za m2
81 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Kaliszówka
2 990 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.7 m2
Cena za m2
47 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Książkowa
osiedle strzeżone/ochrona
osiedle strzeżone/ochrona
Pokaż więcejmniej