Lokal na sprzedaż: Łódzkie
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
72.19 m2
Cena za m2
10 375 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Pienista
1 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
520 m2
Cena za m2
2 981 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew
325 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
74.98 m2
Cena za m2
4 334 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Adama Próchnika
4 150 000 PLN
10 pokoje
| 600 m2
| 6 917 PLN/m2
ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski ul. Wojska Polskiego
4 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
600 m2
Cena za m2
6 917 PLN
ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski ul. Wojska Polskiego
2 250 000 PLN
12 pokoje
| 600 m2
| 3 750 PLN/m2
ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski ul. Wojska Polskiego
2 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
600 m2
Cena za m2
3 750 PLN
ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski ul. Wojska Polskiego
49 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
23.27 m2
Cena za m2
2 106 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Maratońska
550 000 PLN
pokoje
| 120.72 m2
| 4 556 PLN/m2
ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski ul. Jarosława Daniłowskiego
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
120.72 m2
Cena za m2
4 556 PLN
ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski ul. Jarosława Daniłowskiego
420 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
54.16 m2
Cena za m2
7 755 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Ks. Zdzisława Wujaka
285 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
2 036 PLN
ŁÓDZKIE łowicki ul. Zduńska
439 000 PLN
pokoje
| 63.10 m2
| 6 957 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. płk. dr. Stanisława Więckowskiego
439 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
63.10 m2
Cena za m2
6 957 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. płk. dr. Stanisława Więckowskiego
149 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
3 170 PLN
ŁÓDZKIE łowicki ul. Zduńska
880 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
243.80 m2
Cena za m2
3 611 PLN
ŁÓDZKIE zduńskowolski
640 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
804 m2
Cena za m2
796 PLN
ŁÓDZKIE sieradzki ul. Sieradzka
229 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
27.47 m2
Cena za m2
8 336 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Łączna
654 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
109 m2
Cena za m2
6 000 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Wysoka
1 249 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
596.93 m2
Cena za m2
2 093 PLN
ŁÓDZKIE zgierski
910 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
151.28 m2
Cena za m2
6 015 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Zachodnia
310 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.66 m2
Cena za m2
5 671 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie
1 726 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
172.64 m2
Cena za m2
10 000 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. 6 Sierpnia