Lokal na sprzedaż: Poznań
899 000 PLN
3 pokoje
| 80.46 m2
| 11 173 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Antoniego Małeckiego
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80.46 m2
Cena za m2
11 173 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Antoniego Małeckiego
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
102 m2
Cena za m2
9 794 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Szczepankowo ul. Spławie
1 050 000 PLN
3 pokoje
| 80 m2
| 13 125 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Jana Spychalskiego
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
13 125 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Jana Spychalskiego
174 000 PLN
1 pokoje
| 21.30 m2
| 8 169 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Romualda Traugutta
174 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
21.30 m2
Cena za m2
8 169 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Romualda Traugutta
834 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
69.50 m2
Cena za m2
12 000 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Piekary
2 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
550 m2
Cena za m2
4 909 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Starołęka ul. Czernichowska
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
96.85 m2
Cena za m2
15 488 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Adama Mickiewicza
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
8 543 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Hutnicza
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
230 m2
Cena za m2
4 304 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Ławica ul. Perzycka
1 998 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
542.50 m2
Cena za m2
3 683 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Morasko ul. Dzięgielowa
2 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
320 m2
Cena za m2
9 344 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Junikowo ul. Miśnieńska
180 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
30.80 m2
Cena za m2
5 844 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Piekary
470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32 m2
Cena za m2
14 688 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Garbary os. Na Murawie
5 750 208 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
241.20 m2
Cena za m2
23 840 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Kozia
7 940 520 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
328.80 m2
Cena za m2
24 150 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Kozia
6 303 024 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
269.36 m2
Cena za m2
23 400 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Kozia
1 485 384 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
62.94 m2
Cena za m2
23 600 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Kozia
2 366 745 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
95.05 m2
Cena za m2
24 900 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Kozia
920 000 PLN
5 pokoje
| 194.03 m2
| 4 742 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Władysława Biegańskiego
920 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
194.03 m2
Cena za m2
4 742 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Władysława Biegańskiego
279 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
42.67 m2
Cena za m2
6 539 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Garbary
8 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2142.07 m2
Cena za m2
4 155 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Kościelna
39 900 000 PLN
pokoje
| 15712 m2
| 2 539 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Szczepankowo ul. Ostrowska
39 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
15712 m2
Cena za m2
2 539 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Szczepankowo ul. Ostrowska
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
147 m2
Cena za m2
8 503 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Woźna