Mieszkanie na sprzedaż: Łódź
688 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78.50 m2
Cena za m2
8 769 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Rewolucji 1905 r.
220 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.60 m2
Cena za m2
4 527 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Wólczańska
499 000 PLN
4 pokoje
| 81.35 m2
| 6 134 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
81.35 m2
Cena za m2
6 134 PLN
752 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
10 301 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Legionów
530 000 PLN
2 pokoje
| 62.42 m2
| 8 491 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego
530 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
62.42 m2
Cena za m2
8 491 PLN
340 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.41 m2
Cena za m2
6 487 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. inż. pilota Wigury
509 000 PLN
3 pokoje
| 66.55 m2
| 7 648 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Henryka Sienkiewicza
509 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.55 m2
Cena za m2
7 648 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Henryka Sienkiewicza
229 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
33.07 m2
Cena za m2
6 925 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
96 m2
Cena za m2
6 760 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Rewolucji 1905 r.
265 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
40.48 m2
Cena za m2
6 546 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście
520 000 PLN
3 pokoje
| 61.12 m2
| 8 508 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Aleja T. Kościuszki
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.12 m2
Cena za m2
8 508 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Aleja T. Kościuszki
530 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
90.23 m2
Cena za m2
5 874 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska
379 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.70 m2
Cena za m2
7 475 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Solna
298 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
22.73 m2
Cena za m2
13 110 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Jana Kilińskiego
430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.63 m2
Cena za m2
11 131 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Wólczańska
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
81.94 m2
Cena za m2
7 567 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Adama Próchnika
1 186 000 PLN
4 pokoje
| 64.40 m2
| 18 416 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Jana Kilińskiego