45 pokoje 806m²
WIELKOPOLSKIE chodzieski ul. Wiosny Ludów
3 100 000 PLN
3 100 000 PLN Negocjuj cenę >
WIELKOPOLSKIE chodzieski ul. Wiosny Ludów MAPA
Liczba pokoi
45
Powierzchnia
806 m2
Cena za m2
3 846 PLN
Piętro
Rok budowy
1995
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Rynek: | Wtórny |
| Cena: | 3 100 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Powierzchnia: | 806 m² |
| Cena za m2: | 3 846 PLN |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | |
| Rok budowy: | 1995 |
| Liczba pięter: | 1 |
| Winda: | nie |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Balkon: | nie |
| Komórka/Piwnica: | nie |
| Loggia: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964546725 |
Pokaż więcejmniej