Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
1 199 631 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
74.79 m2
Cena za m2
16 040 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Santocka
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
101.65 m2
Cena za m2
11 805 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski ul. Zamkowa
569 760 PLN
3 pokoje
| 68 m2
| 8 379 PLN/m2
MAZOWIECKIE legionowski ul. Władysława Broniewskiego
569 760 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
8 379 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Władysława Broniewskiego
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.84 m2
Cena za m2
7 449 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski ul. Zamkowa
2 197 832 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
5 495 PLN
LUBELSKIE łęczyński
215 000 PLN
1 pokoje
| 38.30 m2
| 5 614 PLN/m2
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Mydlice ul. Józefa Mireckiego
215 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.30 m2
Cena za m2
5 614 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Mydlice ul. Józefa Mireckiego
4 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
103 m2
Cena za m2
40 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Józefa Łukaszewicza
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
151.77 m2
Cena za m2
12 848 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Prozy
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
3 056 PLN
WIELKOPOLSKIE turecki Babiak ul. Babiak
760 000 PLN
2 pokoje
| 56.40 m2
| 13 475 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Stanisława Kulczyńskiego
760 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.40 m2
Cena za m2
13 475 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Stanisława Kulczyńskiego
2 280 000 PLN
5 pokoje
| 160 m2
| 14 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Jakubowska
2 280 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
14 250 PLN
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
76.76 m2
Cena za m2
9 510 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Szczepin ul. Słubicka
649 000 PLN
3 pokoje
| 68.33 m2
| 9 498 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Świerczewo ul. Stanisława Mikołajczyka
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.33 m2
Cena za m2
9 498 PLN
850 000 PLN
2 pokoje
| 60 m2
| 14 167 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
14 167 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
1 139 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
18 983 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Wolska
739 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
87.30 m2
Cena za m2
8 465 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Komandoria ul. św. Michała
2 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
396.90 m2
Cena za m2
5 669 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni
1 120 000 PLN
3 pokoje
| 90.97 m2
| 12 312 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Centrum ul. Monte Cassino
1 120 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90.97 m2
Cena za m2
12 312 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Centrum ul. Monte Cassino
9 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
280 m2
Cena za m2
35 PLN
POMORSKIE gdański ul. Mokra
3 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
566 m2
Cena za m2
6 166 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Zaczarowanej Róży
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
255.16 m2
Cena za m2
4 997 PLN
MAŁOPOLSKIE limanowski
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
509 m2
Cena za m2
4 912 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński Chylice ul. Przejazd
12 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
14
Powierzchnia
1200 m2
Cena za m2
10 417 PLN
DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki ul. Górne Miasto
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej