Oferty nieruchomości z tagiem komórka lokatorska
930 000 PLN
3 pokoje
| 70 m2
| 13 286 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Władysława Umińskiego
930 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
13 286 PLN
529 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.37 m2
Cena za m2
11 408 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Saperska
999 999 PLN
2 pokoje
| 47.36 m2
| 21 115 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Nowogrodzka
999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.36 m2
Cena za m2
21 115 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Filtry ul. Nowogrodzka
300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.20 m2
Cena za m2
7 109 PLN
WIELKOPOLSKIE kościański
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.83 m2
Cena za m2
11 553 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Malta ul. Klemensa Mikuły
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
237.10 m2
Cena za m2
6 959 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Weteranów
1 749 000 PLN
6 pokoje
| 200 m2
| 8 745 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Międzylesie ul. Żonkilowa
1 749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
8 745 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Międzylesie ul. Żonkilowa
530 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.50 m2
Cena za m2
8 618 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Kręta
410 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.30 m2
Cena za m2
10 992 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Urbanowska
729 000 PLN
2 pokoje
| 43.50 m2
| 16 759 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Sielecka
729 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.50 m2
Cena za m2
16 759 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Sielecka
785 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
14 811 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Topolowa
629 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
74.16 m2
Cena za m2
8 482 PLN
ŚLĄSKIE Gliwice ul. Żwirki i Wigury
795 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.35 m2
Cena za m2
11 982 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Nefrytowa
595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
3 967 PLN
WIELKOPOLSKIE szamotulski
3 363 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
26 904 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Raduńska
420 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.84 m2
Cena za m2
7 801 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota
944 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.20 m2
Cena za m2
16 504 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska
1 900 000 PLN
11 pokoje
| 469.50 m2
| 4 047 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Fabianowo ul. Fabianowo
1 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
469.50 m2
Cena za m2
4 047 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Fabianowo ul. Fabianowo
860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72.83 m2
Cena za m2
11 808 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Romanowska
395 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.30 m2
Cena za m2
9 122 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec ul. Klonowa
9 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1161 m2
Cena za m2
8 441 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Lipowa
4 220 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
771 m2
Cena za m2
5 473 PLN
ŁÓDZKIE pabianicki
840 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.60 m2
Cena za m2
17 647 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Ożarowska
komórka lokatorska
komórka lokatorska
Pokaż więcejmniej