Oferty:
2 145 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. św. Jacka Odrowąża
2 059 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
34.32 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Elektoralna
904 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
15.07 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Elektoralna
2 176 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
38.86 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Elektoralna
715 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
13 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. św. Jacka Odrowąża
554 000 PLN
3 pokoje
| 47 m2
| 11 787 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Ludwika Narbutta
554 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
11 787 PLN
17 000 PLN
8 pokoje
| 226 m2
| 75 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów al. Aleja Prymasa Tysiąclecia
17 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
226 m2
Cena za m2
75 PLN
880 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
243.80 m2
Cena za m2
3 611 PLN
ŁÓDZKIE zduńskowolski
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
100
Powierzchnia
145000 m2
Cena za m2
22 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
277 m2
Cena za m2
3 430 PLN
ŚLĄSKIE lubliniecki ul. Edyty Stein
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
45 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta ul. Powiatowa
8 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
41 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Zwierzyniec ul. Królowej Jadwigi
279 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
42.67 m2
Cena za m2
6 539 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Garbary
3 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
217.58 m2
Cena za m2
14 937 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze ul. Zamknięta
8 400 000 PLN
11 pokoje
| 248.35 m2
| 33 823 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wiejska
8 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
248.35 m2
Cena za m2
33 823 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wiejska
20 000 PLN
11 pokoje
| 181.66 m2
| 110 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wiejska
20 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
181.66 m2
Cena za m2
110 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wiejska
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
116 m2
Cena za m2
69 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Adama Biedrzyckiego
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
17 PLN
MAŁOPOLSKIE myślenicki ul. Kazimierza Wielkiego
3 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
15 600 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Juliusza Lea