Oferty:
784 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.90 m2
Cena za m2
21 271 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Śliska
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Dobra
2 995 000 PLN
4 pokoje
| 144 m2
| 20 799 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Zygmunta Słomińskiego
2 995 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144 m2
Cena za m2
20 799 PLN
2 995 000 PLN
4 pokoje
| 144 m2
| 20 799 PLN/m2
2 995 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144 m2
Cena za m2
20 799 PLN
3 700 000 PLN
3 pokoje
| 126 m2
| 29 365 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Pokorna
3 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
126 m2
Cena za m2
29 365 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Pokorna
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.10 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Gwiaździsta
599 000 PLN
1 pokoje
| 36.63 m2
| 16 353 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Linneusza
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.63 m2
Cena za m2
16 353 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Linneusza
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Grodzieńska
999 000 PLN
2 pokoje
| 43.12 m2
| 23 168 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kaliny Jędrusik
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.12 m2
Cena za m2
23 168 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kaliny Jędrusik
1 194 704 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.64 m2
Cena za m2
20 727 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Szwedzka
1 000 000 PLN
3 pokoje
| 57 m2
| 17 544 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Pelcowizna ul. Aleksandra Kotsisa
1 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57 m2
Cena za m2
17 544 PLN
625 000 PLN
1 pokoje
| 31.27 m2
| 19 987 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
625 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.27 m2
Cena za m2
19 987 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
664 000 PLN
1 pokoje
| 33.84 m2
| 19 622 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
664 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.84 m2
Cena za m2
19 622 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
840 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.70 m2
Cena za m2
16 568 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Targowa
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
37.58 m2
Cena za m2
15 939 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Marii Callas
3 700 PLN
2 pokoje
| 34.93 m2
| 106 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Talarowa
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.93 m2
Cena za m2
106 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Talarowa
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.90 m2
Cena za m2
12 968 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Biruty
960 000 PLN
3 pokoje
| 65 m2
| 14 769 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kępa Tarchomińska ul. Sprawna
960 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
14 769 PLN
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104.60 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
774 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.50 m2
Cena za m2
9 999 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Dworcowa
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.20 m2
Cena za m2
13 252 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. 1 Maja
2 400 000 PLN
3 pokoje
| 121 m2
| 19 835 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka
2 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
121 m2
Cena za m2
19 835 PLN
1 088 000 PLN
2 pokoje
| 46.29 m2
| 23 504 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Herbu Korczak
1 088 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.29 m2
Cena za m2
23 504 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Herbu Korczak