3 pokoje 48.5m²
Mazowieckie Warszawa Bielany Władysława Broniewskiego
470 000 PLN
470 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Bielany Władysława Broniewskiego MAPA
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.5 m2
Cena za m2
9 691 PLN
Piętro
4
Rok budowy
1986
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 470 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 48.5 m² |
| Cena za m2: | 9 691 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 685 zł |
| Typ mieszkania: | Rozkładowe |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Blok mieszkalny |
| Rok budowy: | 1986 |
| Liczba pięter: | 4 |
| Piętro: | 4 |
| Winda: | nie |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Bardzo dobry |
| Ciepła woda: | Wodociąg miejski |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 17+7,5+9 |
| Umeblowanie: | nie |
| Typ kuchni: | Oddzielna |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 32679/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej