Lokal na sprzedaż: Wielkopolskie
899 000 PLN
3 pokoje
| 80.46 m2
| 11 173 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Antoniego Małeckiego
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80.46 m2
Cena za m2
11 173 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Antoniego Małeckiego
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
581.70 m2
Cena za m2
4 298 PLN
WIELKOPOLSKIE nowotomyski ul. Koszykowa
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
102 m2
Cena za m2
9 794 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Szczepankowo ul. Spławie
1 050 000 PLN
3 pokoje
| 80 m2
| 13 125 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Jana Spychalskiego
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
13 125 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Jana Spychalskiego
5 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1965.63 m2
Cena za m2
2 798 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Starowiejska
174 000 PLN
1 pokoje
| 21.30 m2
| 8 169 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Romualda Traugutta
174 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
21.30 m2
Cena za m2
8 169 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Romualda Traugutta
834 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
69.50 m2
Cena za m2
12 000 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Piekary
2 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
550 m2
Cena za m2
4 909 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Starołęka ul. Czernichowska
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
96.85 m2
Cena za m2
15 488 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Adama Mickiewicza
1 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
370 m2
Cena za m2
4 027 PLN
WIELKOPOLSKIE nowotomyski ul. Marii Konopnickiej
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
8 543 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wilda ul. Hutnicza
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
230 m2
Cena za m2
4 304 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Ławica ul. Perzycka
1 998 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
542.50 m2
Cena za m2
3 683 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Morasko ul. Dzięgielowa
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
67.70 m2
Cena za m2
7 371 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański os. Edwarda Raczyńskiego
3 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
838.91 m2
Cena za m2
4 172 PLN
WIELKOPOLSKIE Konin
159 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
1 590 PLN
WIELKOPOLSKIE turecki
3 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
720 m2
Cena za m2
5 542 PLN
WIELKOPOLSKIE szamotulski ul. Dworkowa
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
15
Powierzchnia
377 m2
Cena za m2
3 446 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Graniczna
2 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
320 m2
Cena za m2
9 344 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Junikowo ul. Miśnieńska
180 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
30.80 m2
Cena za m2
5 844 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Piekary
1 295 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
180.57 m2
Cena za m2
7 172 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Łazienna
450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
33.78 m2
Cena za m2
13 321 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Plac Margaretek
470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32 m2
Cena za m2
14 688 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Garbary os. Na Murawie