2 pokoje 47.16m²
Mazowieckie Warszawa Żoliborz Ludwika Rydygiera
1 007 000 PLN
1 007 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Żoliborz Ludwika Rydygiera MAPA
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.16 m2
Cena za m2
21 353 PLN
Piętro
0
Rok budowy
2014
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 1 007 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 47.16 m² |
| Cena za m2: | 21 353 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 680 zł |
| Typ mieszkania: | Jednopoziomowe |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Blok mieszkalny |
| Rok budowy: | 2014 |
| Liczba pięter: | 6 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Bardzo dobry |
| Ciepła woda: | Wodociąg miejski |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | tak |
| Typ kuchni: | Aneks |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Ogródek: | tak |
| Taras: | tak |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | tak |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | tak |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 43552/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej