Mazowieckie
2 999 999 PLN
7 pokoje
| 180 m2
| 16 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
2 999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
16 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
849 000 PLN
3 pokoje
| 65.98 m2
| 12 868 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Wysoki ul. Jana III Sobieskiego
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.98 m2
Cena za m2
12 868 PLN
1 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
8 600 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Zielona
1 280 000 PLN
4 pokoje
| 103.65 m2
| 12 349 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kobiałka ul. Mochtyńska
1 280 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
103.65 m2
Cena za m2
12 349 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kobiałka ul. Mochtyńska
690 000 PLN
2 pokoje
| 52.10 m2
| 13 244 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Meander
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.10 m2
Cena za m2
13 244 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Meander
790 000 PLN
3 pokoje
| 50.90 m2
| 15 521 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Cyrklowa
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.90 m2
Cena za m2
15 521 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Cyrklowa
990 000 PLN
2 pokoje
| 47.82 m2
| 20 703 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Świętojerska
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.82 m2
Cena za m2
20 703 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Świętojerska
660 000 PLN
2 pokoje
| 52 m2
| 12 692 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Fort Bema ul. Mieczysława Wolfkego
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
12 692 PLN
3 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2489 m2
Cena za m2
1 205 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Powsin ul. Łęgowa
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
131.53 m2
Cena za m2
8 363 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński
1 049 000 PLN
4 pokoje
| 78.69 m2
| 13 331 PLN/m2
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Christiana Andersena
1 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
78.69 m2
Cena za m2
13 331 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Christiana Andersena
1 449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
238.60 m2
Cena za m2
6 073 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Wojska Polskiego
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.10 m2
Cena za m2
14 182 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Widawska
985 000 PLN
4 pokoje
| 63.06 m2
| 15 620 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wierzbno al. Aleja Niepodległości
985 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.06 m2
Cena za m2
15 620 PLN
738 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.51 m2
Cena za m2
17 779 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
1 699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
87.60 m2
Cena za m2
19 395 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Sokratesa
2 070 000 PLN
3 pokoje
| 116 m2
| 17 845 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Kabacki Dukt
2 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
116 m2
Cena za m2
17 845 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Kabacki Dukt
884 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.27 m2
Cena za m2
18 701 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Herbu Janina
3 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
294 m2
Cena za m2
12 211 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Gawota
3 460 000 PLN
6 pokoje
| 164.96 m2
| 20 975 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Adama Branickiego
3 460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
164.96 m2
Cena za m2
20 975 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Adama Branickiego
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
13 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Międzylesie
1 780 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
14 240 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Anin ul. Homera
275 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1100 m2
Cena za m2
250 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Olszankowa