Mieszkanie na sprzedaż: Śląskie
329 000 PLN
2 pokoje
| 51.33 m2
| 6 410 PLN/m2
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza Gołonóg ul. Aleja Józefa Piłsudskiego
329 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.33 m2
Cena za m2
6 410 PLN
380 000 PLN
2 pokoje
| 44.50 m2
| 8 539 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Osiedle Paderewskiego ul. gen. Józefa Sowińskiego
380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.50 m2
Cena za m2
8 539 PLN
299 801 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47.25 m2
Cena za m2
6 345 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów Chorzów II ul. Gwarecka
450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
8 036 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota ul. Gdańska
340 000 PLN
3 pokoje
| 54.99 m2
| 6 183 PLN/m2
ŚLĄSKIE Sosnowiec Klimontów ul. Gabrieli Zapolskiej
340 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.99 m2
Cena za m2
6 183 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec Klimontów ul. Gabrieli Zapolskiej
250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
7 143 PLN
ŚLĄSKIE cieszyński ul. Młyńska
489 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83.78 m2
Cena za m2
5 837 PLN
ŚLĄSKIE Zabrze ul. Stanisława Ogórka
210 000 PLN
2 pokoje
| 38.14 m2
| 5 506 PLN/m2
ŚLĄSKIE Chorzów al. Bojowników o Wolność i Demokrację
210 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.14 m2
Cena za m2
5 506 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów al. Bojowników o Wolność i Demokrację
350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.81 m2
Cena za m2
7 321 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec Zagórze ul. Lubelska
285 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.80 m2
Cena za m2
4 766 PLN
ŚLĄSKIE Świętochłowice ul. Nastolatków
685 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
61.13 m2
Cena za m2
11 206 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Brynów ul. Huberta
197 000 PLN
2 pokoje
| 34.62 m2
| 5 690 PLN/m2
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie ul. Komuny Paryskiej
197 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.62 m2
Cena za m2
5 690 PLN
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie ul. Komuny Paryskiej
298 000 PLN
3 pokoje
| 48 m2
| 6 208 PLN/m2
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie Bytków ul. Niepodległości
298 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
6 208 PLN
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie Bytków ul. Niepodległości
159 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
4 417 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów ul. Ratuszowa
415 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
7 411 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota ul. Gdańska
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86.50 m2
Cena za m2
10 393 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Brynów ul. Wróbli
335 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
6 979 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Artura Grottgera
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100.36 m2
Cena za m2
8 470 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Kostuchna
696 876 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.11 m2
Cena za m2
10 870 PLN
ŚLĄSKIE bielski ul. Plenerowa
249 000 PLN
2 pokoje
| 53.27 m2
| 4 674 PLN/m2
ŚLĄSKIE Sosnowiec Klimontów ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.27 m2
Cena za m2
4 674 PLN
499 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.99 m2
Cena za m2
7 938 PLN
ŚLĄSKIE będziński ul. Bursztynowa
169 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.20 m2
Cena za m2
4 942 PLN
ŚLĄSKIE Bytom pl. Wojska Polskiego
435 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.47 m2
Cena za m2
7 986 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Ostrogórska