Oferty:
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
349 m2
Cena za m2
3 438 PLN
ŚLĄSKIE Tychy ul. Sosnowa
460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
7 302 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Szkolna
2 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
550 m2
Cena za m2
5 073 PLN
POMORSKIE pucki ul. Kuracyjna
1 680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
143 m2
Cena za m2
11 748 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Mazowiecka
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
159.60 m2
Cena za m2
9 085 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki
1 699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
320 m2
Cena za m2
5 309 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
262 m2
Cena za m2
2 481 PLN
MAZOWIECKIE węgrowski
1 595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
231.48 m2
Cena za m2
6 890 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Adama Skałkowskiego
950 000 PLN
pokoje
| 190 m2
| 5 000 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
190 m2
Cena za m2
5 000 PLN
1 149 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
152.40 m2
Cena za m2
7 539 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Leśna
820 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98.50 m2
Cena za m2
8 325 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. ks. Streicha
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
137.50 m2
Cena za m2
5 811 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Borówkowa
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
261.79 m2
Cena za m2
5 726 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Długa
390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
3 900 PLN
WIELKOPOLSKIE kościański
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
4 495 PLN
POMORSKIE wejherowski ul. Jana Karnowskiego
1 699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
181 m2
Cena za m2
9 387 PLN
POMORSKIE nowodworski
1 990 000 PLN
8 pokoje
| 237.15 m2
| 8 391 PLN/m2
POMORSKIE Gdynia Wielki Kack ul. Gryfa Pomorskiego
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
237.15 m2
Cena za m2
8 391 PLN
POMORSKIE Gdynia Wielki Kack ul. Gryfa Pomorskiego
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
5 938 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Piaseczyńska
16 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
17
Powierzchnia
1075 m2
Cena za m2
14 884 PLN
LUBELSKIE bialski
12 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
360 m2
Cena za m2
33 PLN
DOLNOŚLĄSKIE wrocławski ul. Parkowa
5 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
166.85 m2
Cena za m2
32 958 PLN
MAZOWIECKIE wyszkowski ul. Polanki
275 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
1 375 PLN
ŁÓDZKIE poddębicki ul. Dąbrowska