Oferty:
3 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
350 m2
Cena za m2
8 571 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Moździerzy
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
215.06 m2
Cena za m2
9 253 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
228 m2
Cena za m2
7 851 PLN
PODLASKIE sejneński
1 790 000 PLN
5 pokoje
| 200 m2
| 8 950 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
8 950 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
136.17 m2
Cena za m2
5 508 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
4 786 PLN
ŁÓDZKIE brzeziński ul. Poprzeczna
1 765 000 PLN
4 pokoje
| 195.40 m2
| 9 033 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Wolbromska
1 765 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
195.40 m2
Cena za m2
9 033 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Wolbromska
897 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
210 m2
Cena za m2
4 271 PLN
MAŁOPOLSKIE myślenicki ul. Kazimierza Wielkiego
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
3 833 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski ul. Brzozówko
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
15
Powierzchnia
340 m2
Cena za m2
7 353 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński ul. Północna
580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
280 m2
Cena za m2
2 071 PLN
ŚLĄSKIE będziński ul. Pocztowa
3 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
10 909 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
167.53 m2
Cena za m2
6 560 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Krakusa
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
113 m2
Cena za m2
6 106 PLN
LUBUSKIE krośnieński
1 260 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
16 800 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. Spokojna
6 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
680 m2
Cena za m2
9 557 PLN
WIELKOPOLSKIE kaliski
1 349 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
172 m2
Cena za m2
7 843 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Storczykowa
1 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
898 m2
Cena za m2
1 659 PLN
MAZOWIECKIE grodziski
4 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
487.39 m2
Cena za m2
9 643 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Azaliowa
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
13
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
3 975 PLN
MAŁOPOLSKIE gorlicki
1 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
7 778 PLN
ŁÓDZKIE pabianicki ul. Bolesława Prusa
345 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
6 900 PLN
ŚLĄSKIE wodzisławski ul. Kolejowa