Oferty:
2 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
280 m2
Cena za m2
9 286 PLN
DOLNOŚLĄSKIE lwówecki
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
193 m2
Cena za m2
6 166 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski ul. Staromiejska
3 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
11000 m2
Cena za m2
300 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Sochaczewska
2 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
20.35 m2
Cena za m2
145 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
1 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
208 m2
Cena za m2
7 688 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki ul. Orzeszkowej
25 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
98
Powierzchnia
3735 m2
Cena za m2
6 693 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Poznańska
1 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
42
Powierzchnia
761.90 m2
Cena za m2
2 363 PLN
LUBUSKIE żagański ul. Dworcowa
8 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
907.20 m2
Cena za m2
9 369 PLN
LUBUSKIE żarski ul. Witosa
4 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
174.70 m2
Cena za m2
25 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Zacisze
250 000 PLN
10 pokoje
| 131.63 m2
| 1 899 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE polkowicki ul. Stefana Żeromskiego
250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
131.63 m2
Cena za m2
1 899 PLN
DOLNOŚLĄSKIE polkowicki ul. Stefana Żeromskiego
2 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
880 m2
Cena za m2
3 408 PLN
LUBUSKIE wschowski
2 700 000 PLN
20 pokoje
| 244.30 m2
| 11 052 PLN/m2
LUBUSKIE Zielona Góra Ochla ul. Ochla-św. Huberta
2 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
244.30 m2
Cena za m2
11 052 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra Ochla ul. Ochla-św. Huberta
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
416 m2
Cena za m2
2 644 PLN
WIELKOPOLSKIE ostrzeszowski ul. Chmielna
125 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
379 PLN
DOLNOŚLĄSKIE milicki rynek Rynek
1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
34
Powierzchnia
4717 m2
Cena za m2
424 PLN
DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski ul. Adama Asnyka
64 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
906 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
3 742 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Legionów Polskich
2 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
178 m2
Cena za m2
15 730 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Gwiaździsta
9 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
93.62 m2
Cena za m2
101 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Światowida
920 000 PLN
5 pokoje
| 194.03 m2
| 4 742 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Władysława Biegańskiego
920 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
194.03 m2
Cena za m2
4 742 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Władysława Biegańskiego
1 680 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
27 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Rzgowska
1 650 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
35 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Rzgowska
3 330 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
110.50 m2
Cena za m2
30 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Rzgowska