Działka na sprzedaż: Śląskie
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2600 m2
Cena za m2
288 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Musioła
89 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
326 m2
Cena za m2
276 PLN
ŚLĄSKIE wodzisławski ul. Kolejowa
305 040 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1968 m2
Cena za m2
155 PLN
ŚLĄSKIE wodzisławski ul. Powstańców
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2370 m2
Cena za m2
126 PLN
ŚLĄSKIE żywiecki ul. Siedlakówka
271 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
970 m2
Cena za m2
280 PLN
ŚLĄSKIE Gliwice ul. Bydgoska
129 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1012 m2
Cena za m2
127 PLN
ŚLĄSKIE cieszyński ul. Kręta
190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1572 m2
Cena za m2
121 PLN
ŚLĄSKIE cieszyński Hermanice
1 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2087 m2
Cena za m2
743 PLN
ŚLĄSKIE bielski ul. Ondraszka
2 548 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
11328 m2
Cena za m2
225 PLN
ŚLĄSKIE gliwicki ul. Lokalna
249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2660 m2
Cena za m2
94 PLN
ŚLĄSKIE tarnogórski ul. Świniowicka
995 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2007 m2
Cena za m2
496 PLN
ŚLĄSKIE mikołowski ul. Macierzanki
280 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2300 m2
Cena za m2
122 PLN
ŚLĄSKIE cieszyński ul. 3 Maja
309 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1355 m2
Cena za m2
228 PLN
ŚLĄSKIE Jaworzno ul. Pszeniczna
250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
801 m2
Cena za m2
312 PLN
ŚLĄSKIE Żory ul. Rybnicka
1 771 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
10005 m2
Cena za m2
177 PLN
ŚLĄSKIE Jaworzno ul. Ludwika Solskiego